Cena projektu ogrodu

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje projekt ogrodu, tutaj znajdziesz na to odpowiedź. Standardowo projekt ogrodu stanowi od 5-10% wartości wykonania całego ogrodu, jednak zależy to od wielu czynników. Ceny za projekty ogrodów wahają się od 500 zł i to jest minimalna kwota jaką zapłacimy za projekt ogrodu aż po kilka tysięcy złotych. Przy wycenie projektu ogrodu bardzo ważna jest powierzchnia ogrodu, to jakie chcemy mieć elementy i wyposażenie w ogrodzie oraz ukształtowanie terenu lub inne zmienne wpływające na skomplikowanie projektu. Im więcej elementów typu oczko wodne, projekt nawadniania, skalniak, projekt ukształtowania terenu czy indywidualny projekt oświetlenia ogrodu, tym cena projektu będzie wyższa.

Koszt projektu małego ogródka, tarasu czy propozycja doboru gatunkowego na rabacie o powierzchni nie większej niż 50 m2 to około 500zł. Około 1500zł zapłacimy za projekty ogrodów które mieszczą się w powierzchni 500 m2. W przypadku projektów dla większych ogrodów należy liczyć się z większym kosztem za projekt, tutaj ceny kształtują się za ogród o powierzchni 1500 m2 w okolicach 2500-4000 zł w zależności od zaprojektowanego programu w ogrodzie. Warto też zastanowić się nad zamówieniem projektu ogrodu w okresie zimowym, wtedy mamy czas na przemyślenie rozwiązań w projektowanym ogrodzie oraz dobór wraz z projektantem najbardziej odpowiadających nam roślin i wyposażenia ogrodu.

W zakres podanych powyżej cen najczęściej wchodzi projekt koncepcyjny ogrodu, projekt wykonawczy, kosztorys projektowanych materiałów i roślin w ogrodzie rzadko natomiast wizualizacje ogrodu. Zwykle za wizualizacje musimy zapłacić dodatkowo.

W przypadku zainteresowania wstępną wyceną projektu prosimy o wypełnienie tego formularza

http://www.studiokrajobraz.pl/koszt-projektu-ogrodu-formularz.html

lub kontakt z nami.

 

Projekty zieleni publicznej

O architekturze krajobrazu

Wycena projektu Twojego ogrodu

Odpowiedz na kilka pytań aby uzyskać wycenę projektu dla Twojego ogrodu.

 do 100 metrów kwadratowych
 od 100 do 500 metrów kwadratowych
 od 500 do 1500 metrów kwadratowych
 od 1500 do 3000 metrów kwadratowych
 powyżej 3000 metrów kwadratowych

 tak   nie 

 brak sprecyzowanego stylu
 nowoczesny
 rustykalny / wiejski
 modernistyczny
 japoński

 tak   nie 

 tak   nie 

 tak   nie 

 tak   nie 

  Refresh Captcha  
 

Nasze projekty